Branża

  • Finanse/ekonomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Kraków (Kraków-Podgórze)
    (30-311)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Funduszy Unijnych

Kraków (Kraków-Podgórze)

, Euromoney Consulting

Specjalista ds. Funduszy Unijnych

Opis stanowiska

• Wyszukiwanie aktualnych programów pomocowych
• Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie projektów ze środków unijnych w perspektywie finansowej 2014-2020 oraz funduszy krajowych
• Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej oraz załączników niezbędnych w toku składania wniosków o dofinansowanie
• Bieżący kontakt z Klientami firmy
• Bieżący kontakt z Instytucjami Finansującymi oraz Zarządzającymi Programami Unijnymi
• Monitorowanie przepisów i wytycznych w zakresie projektów

Wymagania

• Minimum 2 lata doświadczenia w przygotowywaniu projektów i pozyskiwaniu funduszy w ramach projektów unijnych
• Znajomość specyfiki realizowania projektów finansowanych z Funduszy Unijnych
• Wykształcenie wyższe (preferowane: administracja, ekonomia, finanse)
• Biegła obsługa komputera, a w szczególności pakietu MS Office (Word, Excel)
• Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Rzetelność oraz aktywne podejście do wykonywanych obowiązków
• Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
• Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność i terminowość
• Samodzielność, kreatywność

Dodatkowe atuty:
• Udokumentowane szkolenia z zakresu przygotowywania projektów Unijnych
• Znajomość programów dotacyjnych Unii Europejskiej 2014-2020
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Umowa o pracę w pełnym wymiarze etatu bądź inne formy zatrudnienia

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres praca@euromoney.net.pl