Branża

  • IT

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • praca zdalna

Praca na stanowisku Salesforce Developer

Warszawa

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Salesforce Developer
Warszawa

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – Stabilnej firmy programistycznej, prowadzącej doradztwo informatyczne, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Praca w trybie Home Office lub w oddziale firmy

(Warszawa, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Łódź, Białystok, Poznań)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Programowanie w języku Apex oraz frameworku Lightning Components,
  • Zarządzanie użytkownikami, danymi i bezpieczeństwem w środowisku Salesforce,
  • Podejmowanie właściwych decyzji przy obsłudze klienta biznesowego,
  • Integrowanie danych z systemów zewnętrznych za pomocą usług sieciowych,
  • Wdrażanie usług sieciowych.
  • Działanie zgodnie z metodologią Agile,
  • Aktywny udział w projektowaniu, kodowaniu i testowaniu przez cały cykl życia oprogramowania,
  • Zgodność standardów kodowania w zakresie wydajności, konserwacji i bezpieczeństwa aplikacji,

Wymagania

  • Doświadczenie w środowisku programowania klasy Apex i Lightning Components,
  • Znajomość Integracji systemów i RESTful API,
  • Praca zespołowa, motywacja do podejmowania nowych wyzwań,
  • Język angielski na poziomie B2,
  • Certyfikat Salesforce mile widziany.

Oferujemy

  • Pakiet benefitów, karta Multisport, prywatna opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie medyczne dla pracownika i członków rodziny,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego: indywidualny budżet na szkolenia,
  • Wysokiej jakości sprzęt komputerowy,
  • Darmowe przekąski w biurze oraz dofinansowanie do obiadów,
  • Spotkania integracyjne i wspólne aktywności.