Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży

Kielce

, CCIG GROUP

Specjalista ds. Sprzedaży
Kielce

Opis stanowiska

Wakacje powoli dobiegają końca, a Ty potrzebujesz gotówki?  Zabezpiecz się na wrzesień i nie tylko!  Praca, studia, a gdzie miejsce na czas wolny? Wydaje Ci się, że trudno to pogodzić? Nic bardziej mylnego! Z nami dasz radę!    DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻAŁO:
  • przedłużanie obecnych umów stałym klientom sieci Orange,
  • słuchanie i reagowanie na wskazówki przełożonych.

Wymagania

  • otwartości,
  • poprawnego posługiwania się językiem polskim,
  • pozytywnego nastawienia,
  • chęci do poszerzania wiedzy.

Oferujemy

  • gwarantowaną stawkę 14,70 brutto/h  ~ teraz dla osób do 26 roku życia, możliwość stawki już na rękę,
  • wysokie premię, w oparciu o przejrzysty system prowizyjny,
  • elastyczny grafik pracy z realnymi możliwościami dostosowania do swoich zajęć,
  • szkolenie wdrożeniowe PAKIET FACHOWEJ WIEDZY ZA DARMO!,
  • atrakcyjne konkursy z nagrodami finansowymi i rzeczowymi (atrakcyjne konkursy z nagrodami finansowymi i rzeczowymi(głośniki, telefony, wycieczki, bony) oraz co miesiąc kartę rabatową na wybrane usługi w Kielcach.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwój w ramach struktur Firmy,
  • luźną atmosferę, prace w nowoczesnej firmie, możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.