Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Rejon Allgäu
    (Niemcy)

Praca na stanowisku KELNER / KELNERKA “Chef De Rang” w hotelu czterogwiazdkowym

KELNER / KELNERKA “Chef De Rang” w hotelu czterogwiazdkowym
Rejon Allgäu

Opis stanowiska

  • Prowadzenie jednej z sekcji restauracyjnych  po wdrożeniu jako Chef de Rang
  • Obsługa gości hotelowych
  • Serwowanie drinków i potraw w restauracji oraz w sali uroczystościowej
  • Nakrywanie, uzupełnianie oraz utrzymanie w czystości bufetu
  • Prowadzenie bufetu
  • Odpowiednia obsługa dystrybutorów napojów
  • Odpowiedzialne obchodzenie się ze wszystkimi produktami
  • Wdrażanie nowych pracowników
  • Praca na zmianowa

Wymagania

  •   Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe mile widziane
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Miła aparycja
  • Umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji kandydata
  • Zakwaterowanie – odpłatność tylko 100 euro miesięcznie
  • Przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Darmowe jedzenie i picie
  • Odzież do pracy
  • Benefity pozapłacowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego