Branża

  • Finanse / Ekonomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Samodzielny/a Księgowy/a

Gdańsk

, Perfect Consulting

Samodzielny/a Księgowy/a
Gdańsk

Opis stanowiska

Księgowość to Twoja pasja? Nie zastanawiaj się ani chwili, aplikuj już teraz.

U naszego klienta będziesz mieć możliwość rozwoju swoich umiejętności i wiedzy.

Do Twoich podstawowych obowiązków należeć będzie :

  • sporządzanie sprawozdań finansowych firmy w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa
  • sporządzanie bilansu zysków i strat
  • dekretowanie oraz księgowanie dokumentów
  • bieżące rozliczenia z instytucjami finansowymi (w tym bankami)
  • rozliczanie podatku VAT
  • wystawianie oraz księgowanie faktur

Dodatkowo odpowiedzialny/a będziesz za :

  • rozliczanie i odprowadzanie składek ubezpieczeniowych dla pracowników firmy do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
  • wypłacanie wynagrodzeń pracowniczych, a także rozliczanie premii i innych dodatków do wynagrodzenia
  • sporządzanie list płac

Wymagania

Wystarczy, że:

  • masz doświadczenie w pracy w księgowości – mile widziane min. dwuletnie
  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe
  • jesteś osobą dokładną, sumienną, rzetelną, zwracasz uwagę na szczegóły
  • znasz pakiet MS Office i programy księgowe – mile widziane: Płatnik, Symfonia
  • dobrze organizujesz swoją pracę, jesteś terminowy

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju i zdobywania unikalnych doświadczeń zawodowych
  • adekwatne do kwalifikacji, doświadczenia oraz zaangażowania wynagrodzenie
  • miłą atmosferę i dobre warunki prac