Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Dekarz

Rzeszów

, Eurokontakt

Dekarz
Rzeszów

Opis stanowiska

Praca dla dekarzy w okolicach Frankfurtu nad Menem
Wyjazd 15.06
Kontrakt długoterminowy. Początek 16.06.2015, przez dwa tygodnie okres próbny.
Zakres obowiązków:

- montaż okien dachowych, podbitki dachowej z płyty gipsowej, ościeży, szpachlowanie,
- pokrywanie dachów papą, izolacją, łupkiem, cegłami,
- izolacja tarasów folią uszczelniającą (Resitrix),
- montowanie rynien dachowych, rur spadowych, blach,
- lutowanie,
- pokrywanie powierzchni dachów cegłami, listwami,
- prowadzenie firmowego Forda Transita z przyczepą,
- podstawowa wiedza na temat montażu aluminiowego rusztowania,

Praca 8 godzin dziennie

Wymagania

Doświadczenie na stanowisku dekarz 3 lata
Doświadczenie przy regipsach
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Chęć wyjazdu własnym samochodem
Prawo jazdy B+E

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Zapewnimy nocleg.