Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Stolarz

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Stolarz
Wrocław

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom. Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy z branży meblarskiej - osoby do pracy na stanowisku:

STOLARZ
Miejsce pracy: okolice Wrocławia

Jakie będą twoje zadania na tym stanowisku:

* produkcja mebli w bardzo szerokim asortymencie materiałowym od
płyt meblowych poprzez mdf do obróbki materiałów typu corian,
* produkcja mebli pod indywidualne zlecenie klienta.

Wymagania

Poszukujemy właśnie ciebie, jeśli:

* posiadasz min. roczne doświadczenia na stanowisku samodzielnego stolarza,
* potrafisz czytać rysunki techniczne,
* znasz materiały i okucia używane do produkcji mebli,
* jesteś dokładny,
* znasz technologie produkcji drewna.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

* umowę o pracę,
* stałe wynagrodzenie,
* możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę na maszynach sterowanych cad cam z użyciem najnowszych materiałów,
* szkolenia.