Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Ekspert ds. klienta

Kielce

, CCIG GROUP

Ekspert ds. klienta
Kielce

Opis stanowiska

Pracujemy w młodych i pozytywnie nastawionych zespołach. Zajmujemy się telefoniczną obsługą Klientów. Dużo rozmawiamy, pomagamy, prezentujemy oferty i dobieramy najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów.
Myślisz, że to nie dla Ciebie? Nie z nami :)

Zacznij pracę od profesjonalnego pakietu szkoleniowego UKNOW

Twój zakres obowiązków obejmować będzie:

• Zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa dla Klientów sieci Orange,
• Prezentację i sprzedaż usług,
• Realizacje indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych,
• Słuchanie i reagowanie na wskazówki przełożonych.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

• Otwartości,
• Poprawnego posługiwania się językiem polskim,
• Pozytywnego nastawienia,
• Chęci do rozwoju.

Oferujemy

Od Nas otrzymasz:

• Gwarantowaną stawkę 14,70 brutto/h ~ teraz dla osób do 26 roku życia, możliwość takiej stawki już na rękę,
• Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe U KNOW do roli eksperta za które to My Ci zapłacimy,
• Realny i przejrzysty system prowizyjny, wysokie premie za własne sukcesy,
• Kartę rabatową na usługi w Kielcach,
• Bonusy finansowe za polecenie znajomych do pracy,
• Prawdopodobnie najelastyczniejszy grafik pracy w Kielcach,
• Pacę w zespole fajnych i otwartych na współpracę ludzi.
Nie musisz mieć doświadczenia ~ to my zrobimy z Ciebie eksperta.