Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Lokalizacje

  • Lubin
    (59-300)

Forma zatrudnienia

  • praca zdalna

Praca na stanowisku Pracownik ds. Social Media

Pracownik ds. Social Media
Lubin

Opis stanowiska

Human Services (12366) - Agencja Pracy Tymczasowej świadcząca usługi w zakresie rekrutacji, selekcji oraz pracy tymczasowej, pilnie poszukuje:

PRACOWNIKA DS.  SOCIAL MEDIA

Jeżeli szukasz pracy dodatkowej bez konieczności wychodzenia z domu, ta praca jest właśnie dla Ciebie!!!

  • własna działalność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • kreatywność
  • umiejętności graficzne
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • znajomość tematyki w dziedzinie e-commerce

Wymagania

  • zarządzanie mediami społecznościowymi (Instagram)
  • współpraca z dostawcami i producentami przy wdrażaniu akcji marketingowych
  • organizacja promocji i konkursów
  • monitoring konkurencji i najnowszych trendów w zakresie działań e-marketingowych
  • inicjowanie nowych działań i aktywności online mających na celu budowanie społeczności wokół konkretnej marki
  • współpraca z serwisami branżowymi