Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Lubartów
    (21-100)

Praca na stanowisku Sprzedawca w Salonie Meblowym

Lubartów

, Smart MBC

Sprzedawca w Salonie Meblowym
Lubartów

Opis stanowiska

Smart MBC, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego (certyfikat 10973), dla swojego klienta - znanego producenta i dystrybutora z branży meblarskiej - poszukuje osób na stanowisko:

Numer ref. SP/05/2015/OL

Miejsce pracy: Lubartów

Obowiązki:
- obsługa Klienta zgodnie z obowiązujacymi standardami,
- utrzymanie pozytywnej relacji z klientem,
- pomoc w wyborze asortymentu, tworzenie wycen.
- realizacja celów sprzedażowych.

Wymagania

- zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- umiejętności interpersonalne,
- wysoka kultura osobista,
- miłe widziane doświadczenie w branży.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- pracę jednozmianową, w godzinach 10:00-18:00/20:00,
- szkolenia sprzedażowe,
- możliwość rozwoju.