Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (42-520)

Praca na stanowisku MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Dąbrowa Górnicza

, Agencja Pracy JOBLAB

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Opis stanowiska

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM!

  • Dbałość o ciągłość produkcji,
  • Diagnostyka i bieżące naprawy maszyn ( maszyny pakujące, wytłaczarki i inne),
  • Wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie poprawy procesu produkcyjnego,

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu/produkcji,
  • Znajomość zagadnień z zakresu: mechanika, budowa maszyn, pneumatyka,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym/ 4 – brygadowym,
  • Zdolności techniczne,

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia

od 3500zł do 4500zł + premie + dodatki,

  • Umowę o pracę bezpośrednio z FIRMĄ,
  • Rozwój osobisty i zawodowy,
  • Bogaty zestaw świadczeń socjalnych: ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą itp.,
  • Premie świąteczne,