Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (41-300)

Praca na stanowisku SPEDYTOR

Dąbrowa Górnicza

, Agencja Pracy JOBLAB

SPEDYTOR

Opis stanowiska

SPEDYTOR

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska, zadania:

  • obsługa spedycyjna zleceniodawców – przewozy drogowe krajowe i międzynarodowe
  • współpraca z przewoźnikami i klientami – planowanie i ustalanie warunków przewozu
  • kalkulacja stawek

Wymagania

  • doświadczenia i znajomości branży spedycyjno – transportowej,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności zaplanowania własnego czasu pracy,
  • mile widziana własna baza przewoźników i klientów do współpracy,
  • znajomości co najmniej jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym,
  • biegłej obsługi giełd transportowych,

Oferujemy

  • stabilną formę zatrudnienia – umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia 3000-3800
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • pracę w młodym i zgranym zespole,
  • szkolenia i możliwość rozwoju.

Zainteresowany?

Wyślij swoje CV już teraz!!