Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Piaseczno
    (05-319)

Praca na stanowisku Kierownik magazynu / logistyki

Piaseczno

, GRH Polska

Kierownik magazynu / logistyki
Piaseczno

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownika magazynu / logistyki

Miejsce pracy: okolice Pruszkowa

Twoje zadania:

  • Koordynowanie praca magazynu (ok. 2000 – 3000 mkw)
  • Nadzór nad podległym personelem
  • Nadzór nad flotą samochodów dystrybucyjnych
  • Kontakt z klientami / przedstawicielami handlowymi
  • Planowanie tras samochodów dystrybucyjnych

Wymagania

    • Minimum rok doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika magazynu
    • Umiejętności planowania czasu pracy
    • Zaangażowanie, dokładność
    • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

   • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
   • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premia
   • Zapewnione narzędzia pracy: laptop, telefon
   • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15