Branża

  • IT

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • praca zdalna

Praca na stanowisku Frontend Developer - React

Warszawa

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Frontend Developer - React
Warszawa

Opis stanowiska

Smart-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – Stabilnej firmy programistycznej, prowadzącej doradztwo informatyczne, poszukujemy osoby na stanowisko:

Frontend  Developer - React

Miejsce pracy: Praca w trybie Home Office lub w oddziale firmy

(Warszawa, Katowice, Wrocław, Łódź, Poznań)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Budowanie aplikacji internetowych opartych na kodzie React,
  • Pracę w metodologii Scrum oraz Agile,
  • Aktywny udział w projektowaniu, kodowaniu i testowaniu przez cały cykl życia aplikacji.

Wymagania

  • Dobra znajomość Java Script popartej 1,5 rocznym doświadczeniem komercyjnym w tworzeniu aplikacji internetowych z wykorzystaniem React,
  • Świadomość wzorców i rozwiązań zarządzania stanem (np. Redux / Mobx),
  • Znajomość testowania kodu React (Enzyme, Jest itp.),
  • Praktyka w korzystaniu z ES2015+,
  • Znajomość interfejsów API HTML5,
  • Znajomość CSS3,
  • Doświadczenie w Responsive Web Design,
  • Praktyka w pracy z gitem,
  • Dbałość o szczegóły oraz umiejętności pracy w grupie i komunikatywności,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Oferujemy

  • Pakiet benefitów, karta Multisport, prywatna opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie medyczne dla pracownika i członków rodziny,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego: indywidualny budżet na szkolenia; ciągły rozwój umiejętności po przez wewnętrzne seminaria internetowe, konferencje, dostęp do kursów online i dodatkowych materiałów,
  • Wysokiej jakości sprzęt komputerowy,
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej lub w jednym z biur,
  • Darmowe przekąski w biurze oraz dofinansowanie do obiadów,
  • Spotkania integracyjne i wspólne aktywności,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz regularne podwyżki,
  • Obsługę klientów z całego świata w tym udział w innowacyjnych projektach opartych na Scrum i metodologii Agile.