Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Sprzedawca/Kasjer z orzeczeniem

Warszawa

, Capital Work sp z o.o.

Sprzedawca/Kasjer z orzeczeniem
Warszawa

Opis stanowiska

Firma Capital Work sp. z o.o. wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, dla swojego klienta znanej firmy z branży motoryzacyjnej prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko : Sprzedawca / kasjer z orzeczeniem o niepełnosprawności
miejsce pracy: Praga Południe Południe

Zakres obowiązków: kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy oraz fachowe doradztwo, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, sprawdzanie zgodności artykułów

Wymagania

Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
Wykształcenie średnie techniczne
Znajomość branży motoryzacyjnej
Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych
Dobra organizacja pracy
Dyspozycyjność, zaangażowanie
Wysokie zdolności komunikacyjne
Znajomość przepisów prawa konsumenckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:
długotrwałą współpracę w oparciu o umowę o pracę,
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
terminowo wypłacane wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
możliwość doskonalenia zawodowego

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony, mile widziane zdjęcie) na adres e-mail, oraz o zamieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)". Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.