Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Księgowa ds. Kontroli Faktur

Warszawa

, ITC grupa

Księgowa ds. Kontroli Faktur
Warszawa

Opis stanowiska

ITC Grupa – Polski HR Sp. z o. o. to firma świadcząca usługi z zakresu Human Resources.

ITC Grupa – Polski HR Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798

W dzisiejszym świecie zdobycie i utrzymanie przez firmę wysokiej pozycji rynkowej w obliczu dynamicznych zmian na rynku pracy wymaga przemyślanego zarządzania kapitałem ludzkim oraz zaangażowanej i przygotowanej na zmiany kadry. Nasze doświadczenie, kreatywność i skuteczność przekładamy na konkretne i praktyczne rozwiązania

Aktualnie dla swojego Klienta z branży usług pocztowych poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:

- księgowanie faktur i faktur korygujących dotyczących towarów,

- księgowanie wózków CC oraz uzgadnianie sald z marketami,

- kontrola prawidłowości otrzymanych faktur i faktur korygujących,

- bieżąca współpraca z marketami oraz dostawcami,

Wymagania

- Minimum rok doświadczenia na stanowisku księgowego/ej – fakturzysty/ki,

- dobra znajomość programu MS Excel,

- dobra znajomość języka angielskiego,

- dobra organizacja pracy,

- dokładność, sumienność, komunikatywność.

Oferujemy

- pracę pon.-piąt. 5 dni w tygodniu (8h dziennie),

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- miłą atmosfera pracy,

- pracę w międzynarodowej firmie,

- dogodną lokalizacje pracy,

Oferty zawierające CV wraz z nr referencyjnym w temacie prosimy przesyłać na adres e-mail .

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

„Wyrażam zgodę na wysyłanie informacji pocztą elektroniczną do celów związanych z rekrutacją zgodnie z przepisami art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną”. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.