Branża

  • Marketing / Public Relations

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Personal Branding Manager

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Personal Branding Manager
Wrocław

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – osoby publicznej – osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • opracowanie programu budowania indywidualnej marki osoby ze świata biznesu oraz jego efektywne wdrożenie,
  • kreowanie i wyznaczanie trwałego, pozytywnego wizerunku tej osoby,
  • tworzenie integralnych przekazów skierowanych do instytucji, mediów (ze szczególnym uwzględnieniem social media), oraz innych osób.
  • budowanie długoterminowych i partnerskich relacji z mediami, instytucjami oraz innymi osobami.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe (PR, dziennikarstwo, kultura, itp.),
  • posiadasz doświadczenie zawodowe w zakresie budowania wizerunku osób publicznych poparte udokumentowanymi sukcesami,
  • znasz zasady Personal Branding w praktyce również w social mediach,
  • potrafisz komunikować się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym,
  • cechują Cię: profesjonalizm, świetna komunikatywność, "lekkie pióro",  a także wysoka kultura osobista i dyskrecja,
  • w sposób innowacyjny i kreatywny podchodzisz do wykonywanych zadań.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  •          atrakcyjne wynagrodzenie,
  •          pracę pełną wyzwań i ciekawych zadań,
  •          elastyczny system pracy w tym możliwość częściowo pracy zdalnej.