Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Ksiegowa Ksiegowy Buchhalter Buchhalterin

Katowice

, JuN personal-technik

Ksiegowa Ksiegowy Buchhalter Buchhalterin
Katowice

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

Sporządzanie listy płac i naliczanie wypłat ok. 65 Pracownikow
Sporządzanie deklaracji spolecznych swiadczen itd
Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
Przygotowywanie i dokonywanie płatności
Przygotowywanie sprawozdań finansowych i raportów managerskich
Sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów

Wymagania

Oczekiwania:

Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
2-letnim doświadczenie w prowadzeniu księgowości
Chęć rozwoju zawodowego oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

Oferujemy

Oferujemy:

Pracę w firmie o zasięgu swiatowym 95% Export
Atrakcyjne wynagrodzenie
Przyjazną atmosferę pracy