Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Kierownik ds. hotelowych

Poznań

, Hotel HR

Kierownik ds. hotelowych
Poznań

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby z biegłą znajomością języka angielskiego, z pozytywnym nastawieniem do pracy, łatwo nawiązującą kontakty interpersonalne, z miłą aparycją oraz wysoką kulturą osobistą.
Od osoby zainteresowanej pracą oczekujemy dyspozycyjności i zaangażowania oraz umiejętności zarządzania ludźmi. Wskazane jest doświadczenie na stanowisku kierowniczym, a także wiedza z zakresu marketingu.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- planowanie, organizowanie i koordynowanie wszystkich działań na terenie hotelu
- organizację i nadzór pracy działu recepcji, kuchni, służby pięter
- nadzór nad organizacją imprez szkoleniowych, rezerwacji grupowych
- odpowiadanie na pytania dotyczące hotelu i świadczonych usług, przyjmowanie i reagowanie na skargi i uwagi gości
- dbanie o wizerunek hotelu w kontakcie z klientem
- sporządzanie i przekazywanie raportów z działalności hotelu
- nadzorowanie stanu i jakości urządzeń, wyposażenia i bieżących potrzebnych rzeczy, współpracę z dostawcami
- wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę

Wymagania

Osoby zainteresowane stanowiskiem Kierownik ds. hotelowych w hotelu trzygwiazdkowym w Poznaniu prosimy o przesłanie aplikacji CV wraz ze zdjęciem

Oferujemy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".