Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Handlowiec z branży HoReCa (mięso i wędliny)

Rzeszów

, GRH Polska

Handlowiec z branży HoReCa (mięso i wędliny)
Rzeszów

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, polskiej firmy produkcyjno-handlową, specjalizującą się w dystrybucji drobiu i mięsa poszukujemy:

Przedstawiciela handlowego HoReCa – branża mięsna

Czekające Cię wyzwania jako Przedstawiciel Handlowy to:

  •          Aktywna sprzedaż produktów firmy na podległym terenie
  •          Pozyskiwanie i obsługa obecnych klientów firmy
  •          Realizacja planów sprzedażowych
  •          Analiza oraz raportowanie comiesięcznej sprzedaży

Wymagania

  • Posiadasz min. roczne doświadczenie jako Przedstawiciel Handlowy w branży spożywczej lub branży HoReCa
  • Jesteś zaznajomiony z lokalnym rynkiem FMCG
  • Jesteś osobą zorientowaną na osiąganie założonych celów
  • Posiadasz umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami
  • Cechuje Cię wytrwałość i pewność siebie, a także odpowiedzialność oraz systematyczność w działaniu

Oferujemy

  •          Umowę o pracę
  •          Stabilne warunki zatrudnienia oraz miejsce pracy
  •          Atrakcyjne wynagrodzenie: Podstawa + prowizja
  •          Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  •          Samodzielne stanowisko pozwalające na dużą swobodę w działaniu
  •          Samochód służbowy, telefon, tablet