Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Toruń
    (87-100)

Praca na stanowisku KONSTRUKTOR NAPĘDÓW ELEKTRYCZNYCH

KONSTRUKTOR NAPĘDÓW ELEKTRYCZNYCH
Toruń

Opis stanowiska

  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej na poziomie projektu technicznego i warsztatowego
  • udział w próbach warsztatowych urządzeń

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (inż. elektryk - specjalność napędy elektryczne lub podobne)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacji zawodowej
  • znajomość programów komputerowego wspomagania projektowania (SEE Elektrical Expert) oraz pakietu Office
  • umiejętność tworzenia schematów ideowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • chęć podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
  • pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju zawodowego