Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Dobrzeń Wielki
    (46-081)

Praca na stanowisku Praca dla Spawacza

Dobrzeń Wielki

, Covebo Human Resources

Praca dla Spawacza

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia Covebo poszukuje:
Spawacza
Miejsce pracy: Gmina Dobrzeń Wielki

Opis stanowiska pracy:
samodzielne stanowisko spawacza/spawanie półautomatem.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie przy spawaniu ościeżnicy (spawanie blachy ocynkowanej 1,5 -1,8mm)
- doświadczenie przy spawaniu półautomatem ( spawanie punktowe oraz ciągłe)
- odpowiedzialność,
- dyspozycyjność,
- sumienność,
- chęci do pracy
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
- pracę w pełnym wymiarze godzin,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli :
\\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)\\\".