Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Jasło
    (38-200)

Praca na stanowisku Asystent w dziale kadr /Krosno

Asystent w dziale kadr /Krosno
Jasło

Opis stanowiska

Aktualnie do Merkury Market w Krosnie poszukujemy osób na stanowisko:

Asystenta w Dziale Kadr

Miejsce pracy: Krosno

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:
Prowadzenie akt osobowych
Sporządzanie umów
ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy i absencji, badań lekarskich – współpraca w tym zakresie z kierownikami

Wymagania

Wymagania:
Wykształcenie wyższe (mile widziane ZZL, ekonomia, administracja)
Mile widziane doświadczenia na w/w stanowisku
Znajomość prawa pracy i umiejętność jego interpretacji oraz stosowania
Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

Oferujemy

Oferujemy:
- praca w renomowanej firmie;
- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie doświadczenia;
- interesującą pracę z młodym zespołem.