Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Gdynia
    (81-603)

Praca na stanowisku Analityk

Opis działalności firmy

Info Marine specializes in diagnostics in marine, oil&gas industry. We have over 16 years of experience along with thousands of measurements and analysis.

Analityk
Gdynia

Opis stanowiska

Obowiązki:

- Analiza/przygotowywanie raportów z: wibracji urządzeń rotujących na statkach, pomiarów termograficznych, pomiarów natężenia hałasu, itd.

-korespondencja z klientem

-aktualizacja danych technicznych w bazach pomiarowych

-dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne lub po wydziale matematyka/fizyka

- dobra znajomość języka angielskiego – przynajmniej w stopniu komunikatywnym

-umiejętność szybkiej nauki i przyswajania nowej wiedzy

- aktualne prawo jazdy kat. B

- biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Oferujemy

-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym dynamicznym zespole

-atrakcyjne wynagrodzenie

-możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy

-możliwość rozwoju w kierunku analityka ds. utrzymania ruchu

-szkolenia wdrażające do pracy oraz z obsługi specjalistycznego oprogramowania

-możliwość odbycia międzynarodowych certyfikujących kursów

-możliwość poznania rynku międzynarodowego

-pakiet opieki medycznej