Branża

  • IT

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Mysłowice
    (41-400)

Praca na stanowisku Młodszy Serwisant ds. Technicznych

Mysłowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Młodszy Serwisant ds. Technicznych
Mysłowice

Opis stanowiska

SMART-HR - JesteśmyAgencjąRekrutacyjnąrealizującąambitneprojektyrekrutacyjnedlanaszych Klientów.Cechujenasprecyzjawdziałaniuorazkrótkiczasrealizacjizleceń.

Dla naszego klienta –dynamicznie rozwijającej się firmy działającej w obszarze nowych technologii, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejscepracy: Mysłowice

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za:

  • Wsparcie klientów w instalacji oprogramowania komputerowego stworzonego przez firmę, działając zdalnie lub sporadycznie w siedzibie klientów (głównie teren woj. śląskiego),
  • Telefoniczne wsparcie klientów w rozwiązywaniu problemów technicznych i sieciowych związanych z użytkowaniem oprogramowania,
  • Administrowanie serwerami u klientów (Systemy Windows).

Wymagania

  • Dobra znajomość systemów Windows 7/8/10, Windows Server,
  • Dobra znajomość sieci komputerowych opartych na protokole TCP/IP,
  • Umiejętność obsługi pakietów biurowych MS Office, Libre Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane będą:

  •                  Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy,
  •                  Podstawowa wiedza o administrowaniu bazami danych.

Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Bogaty pakiet szkoleń na każdym etapie zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w branży IT.