Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji - 2800 - 2900 zł brutto - Wolne weekendy

Rzeszów

, GRH Polska

Pracownik produkcji - 2800 - 2900 zł brutto - Wolne weekendy
Rzeszów

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontrola jakości produktów

Możliwe miejsca pracy: Rzeszów lub Zaczernie

Wymagania

  • Chęci do pracy
  • Mile widziane uprawnienia na obsługę wózków widłowych

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe: 2800 – 2900 zł brutto - po 3 miesiącach podwyżka (od 1,5 do 2,5 zł brutto na godzinie)
  • Dodatki za pracę w godzinach nocnych
  • Umowę o pracę na starcie współpracy
  • Wolne Weekendy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym ( 7-15; 15-23; 23-7)