Branża

  • Marketing / Public Relations

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Warszawa (Śródmieście)
    (00-444)

Praca na stanowisku Asystent Zespołu Marketingu

Warszawa (Śródmieście)

, Talentuno

Asystent Zespołu Marketingu

Opis stanowiska

W tej roli będziesz odpowiedzialny za:

  • Marketing społecznościowy wspierający firmę na polskim rynku
  • Tworzenie treści marketingowych
  • Współpracę z agencjami i ekspertami
  • Zarządzanie lokalnymi treściami pochodzącymi z różnych źródeł
  • Zarządzanie codziennymi aktywnościami w mediach społecznościowych
  • Organizowanie blogów oraz vlogów tematycznych

Wymagania

Będziesz idelany, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (lub jesteś w trakcie jego zdobywania) w kierunku Marketingu, Komuniakcji, Mediów lub podobne
  • Masz 2-3 lata doświadczenia w podobnej roli marketingowej
  • Znasz metody zarządzania mediami społecznościowymi
  • Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Język polski jest Twoim językiem ojczystym oraz biegle posługujesz się językiem angielskim
  • Jesteś zroganizowany, ambitny i głosny sukcesu

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Szanse na zdobycie doświadczenia i możliwości awansu
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie zespołu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zawsze świeże owoce w biurze