Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Bochnia
    (32-700)

Praca na stanowisku Bufetowa- 3700 - 4500 zł brutto - Um. o prace

Bochnia

, GRH Polska

Bufetowa- 3700 - 4500 zł brutto - Um. o prace
Bochnia

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy:

Kasjer – Obsługa punktu gastronomicznego

Miejsce pracy: Mop Rudka

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klienta oraz kasy fiskalnej, a także za przygotowywanie i wydawanie posiłków.

Wymagania

* Aktualna książeczka sanepidowska
* Umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Oferujemy

•  Umowa o pracę – szukamy kogoś do stałej współpracy
• Pracę w systemie zmianowym (Bar funkcjonuje w systemie 24/7)
• Wynagrodzenie podstawowe + premia (wynagrodzenie łączne w przedziale 3700 – 4500 zł brutto)