Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Monter Ślusarskiego Wyposażenia - Ślusarz

Monter Ślusarskiego Wyposażenia - Ślusarz
Gdynia

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie:
•wykonywanie i montaż prostych konstrukcji wyposażenia,
• wykonywanie i montaż prostych fundamentów,
• montaż ochrony biernej (protektory cynkowe, aluminiowe)
• montaż pachołów, włazów,
• wypinanie/ rozpinanie łańcuchów,
• montaż wyczystek, drabinek, żaluzji i inne.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności obsługi elektronarzędzi (piły, szlifierki, wiertarki, i inne)
  • zdolności manualnych
  • znajomości rysunku technicznego
  • uprawnień do cięcia i sczepiania
  • umiejętność obsługi palnika - mile widziana;
  • umiejętność obsługi maszyn stacjonarnych (gilotyny, zaginarki, walce, inne)

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilną współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • umowę o pracę z dodatkowymi świadczeniami dla Pracowników i ich Rodzin;
  • Poszanowanie czasu pracy Pracownika;
  • Możliwość zorganizowania dojazdu do pracy z dalszych miejscowości;
  • Możliwość wniesienia własnych pomysłów.