Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Koordynator projektów zagranicznych

Opis działalności firmy

CPC Consulting Group Agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consultig Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Koordynator projektów zagranicznych
Wrocław

Opis stanowiska

CPC Consulting Group Agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Agencja zatrudnienia- nr certyfikatu 8148
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOORDYNATOR PROJEKTÓW ZAGRANICZNYCH

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • Pozyskiwanie nowych pracowników, wybór najlepszych kandydatów na potrzeby danego projektu oraz ocena ich kompetencji
  • Obsługa, przygotowanie i prowadzenie dokumentacji przebiegu procesu rekrutacyjnego
  • Opieka nad pracownikiem przez cały czas trwania projektu, pomoc i wsparcie w rozwiązywaniu bieżących spraw
  • Kontakt z klientem niemieckojęzycznym w zakresie bieżącej obsługi projektu
  • Dodawanie ogłoszeń rekrutacyjnych

Od kandydata oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji – warunek konieczny
  • Doświadczenia w zakresie oddelegowania pracowników tymczasowych do pracy w Niemczech
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i odpowiedzialności
  • Kreatywności i otwartości na nowe wyznania
  • Chęci rozwoju i poznawania specyfiki funkcjonowania firmy
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Co możemy ci zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Perspektywy dalszego rozwoju
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia z nieograniczonym dostępem do kawy i herbaty
  • Dodatkowe bonusy pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, pakiet Multisport)

Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO, w przeciwnym razie nie będziemy się mogli z Państwem skontaktować!

Wzór klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LeasingTeam Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Taśmowej 7, do celów związanych z procesem aktualnych i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych pozostałym spółkom Grupy Kapitałowej LeasingTeam oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.