Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Elbląg
    (82-300)

Praca na stanowisku Opiekunka osoby starszej Haldensleben (Niemcy)

Elbląg

, SCG - Agencja Pracy

Opiekunka osoby starszej Haldensleben (Niemcy)
Elbląg

Opis stanowiska

SCG - Agencja Pracy(nr certyfikatu 7276) poszukuje opiekunki dla 86-letniego starszego Pana. Mężczyzna jest po udarze. Porusza się przy pomocy wózka i ma problemu z trzymaniem moczu.

Do obowiązków opiekunki/opiekuna będzie należało m.in.: • prowadzenie domu • przygotowywanie posiłków • pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach • robienie zakupów

Wymagania

Wymagania: • podstawowa znajomość języka niemieckiego • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi • mile widziane referencje

Oferujemy

Gwarantujemy: • stabilne i legalne zatrudnienie • wysokie wynagrodzenie • pakiet ubezpieczeń (składki ZUS, dokument A1, karta EKUZ) • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie • całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu • wsparcie koordynatora podczas pobytu w Niemczech • dostęp do internetu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt z biurem lub przesłanie CV drogą mailową.