Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy – fotowoltaika

Rzeszów

, GRH Polska

Przedstawiciel Handlowy – fotowoltaika
Rzeszów

Opis stanowiska

W związku z rozwojem działu sprzedaży, poszukujemy dla naszego Klienta kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

• Aktywne działania sprzedażowe (sprzedaż sprzętu do pozyskiwania energii słonecznej) oraz pozyskiwanie klientów na terenie Podkarpacia
• Opieka nad Klientami i budowanie z nimi długotrwałych relacji
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Raportowanie realizacji powierzonych zadań

Wymagania

• Wiedza z dziedziny energetyki i OZE (np. ukończone studia wyższe w tym kierunku)
• Orientacja na osiąganie założonych celów
• Umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientem
• Komunikatywność, samodzielność
• Czynne prawo jazdy kat B

Oferujemy

• Umowę o pracę
• Stabilne zatrudnienie - poszukujemy osób, zainteresowanych podjęciem długofalowej współpracy
• Swobodę w ustalaniu czasu pracy

• Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe
• System prowizyjny
• Samochód służbowy, telefon i komputer