Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Knurów
    (44-193)

Praca na stanowisku Sztygar - Dozór górniczy średni

Opis działalności firmy

OK Consulting to firma, która powstała w oparciu o kilkuletnie doświadczenie właściciela w obszarze działalności HR i doradztwa personalnego.
Naszym Klientom OK Consulting oferuje cały wachlarz usług z zakresu szerokorozumianego doradztwa personalnego, biznesowego, porad prawnych oraz księgowych. Firmę wyróżnia innowacyjność oraz indywidualne i nieschematyczne podejście do Klienta – każdego Klienta traktujemy indywidualnie aby dobrze zrozumieć potrzeby i właściwie rozwiązać problemy naszych Klientów.

OK Consulting dedykuje swoje usługi zarówno Firmom poszukującym pracowników jak i osobom poszukującym pracy, w Polsce oraz za granicą. Firma OK Consulting pomaga wszystkim, którym zależy na stałym podnoszeniu swojej konkurencyjności w środowisku biznesowym oraz zawodowym.

Nasze oferty dostosowane są zarówno dla osób poszukujących pracy w Polsce, jak i dla tych, których interesuje praca za granicą.
OK Consulting działa dla Firm poszukujących pracowników – polskich oraz fachowców z zagranicy, szczególnie ze Wschodu Europy.

W relacjach z naszymi Klientami stawiamy na uczciwe partnerstwo i zaangażowanie. Szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, aby zadowolić zarówno Pracownika jak i Pracodawcę.

Sztygar - Dozór górniczy średni
Knurów

Opis stanowiska

Firma konsultingowa Oliwia Klich Consulting posiadająca Certyfikat Wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 13992 dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Osoby dozoru ruchu średniego w górnictwie podziemnym

Praca na rzecz KWK Knurów - Szczygłowice przy przebudowie wyrobisk korytarzowych

Zakres obowiązków:

- ustalanie składów zespołów pracowniczych pod względem ich liczebności i kwalifikacji pracowników,

- wyznaczanie przodowych zespołów,

- prowadzenie dokumentacji pracowniczej

Wymagania

- odpowiednie wykształcenie i uprawnienia do wykonywania zawodu
- gotowość do wykonywania swoich obowiązków w podziemiach kopalni
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- umiejętność pracy w zespole

Absolutnie wymagamy:
- braku nałogów około alkoholowych oraz brak wpisu świadectw pracy z tytułem z art 52

Mile widziani:
- osoby bez odpowiednich kwalifikacji zawodowych chcący podnosić swoje kwalifikacje zawodowe pod ziemią lub chcący rozpocząć karierę zawodową jako górnik – zapewnimy dobry start w zawodzie na renomowanej kopalni
- emeryci

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji zawodowych,
- Stabilne zatrudnienie,
- Dodatki wynagrodzeń w postaci bonów za frekwencje oraz za każdy przepracowany dzień
- Bezpłatne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe pracowników