Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bielany Wrocławskie
    (55-040)

Praca na stanowisku Młodszy specjalista w dziale logistycznej obsługi klienta z językiem niemieckim

Bielany Wrocławskie

, Cargill Poland Sp. z o.o

Młodszy specjalista w dziale logistycznej obsługi klienta z językiem niemieckim

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Obowiązki:
Administracja zamówień od klienta;
Regularny kontakt z klientami w celu uzyskania niezbędnych informacji;
Rejestracja reklamacji od klienta;
Tworzenie i administracja informacjami dotyczącymi klienta w systemie komputerowym typu ERP;
Zapewnienie satysfakcji klienta poprzez wysoką jakość świadczonych usług;
Zapoznanie się z procesem prognozowania i analizy popytu.

Wymagania

Wymagania:
Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
Znajomość pakietu MS Office;
Dobra znajomość języka niemieckiego;
Mile widziana znajomość języka angielskiego;
www.cargill.com.pl
Mile widziane doświadczenie w obszarze logistyki, obsługi klienta lub
pokrewnych obszarach;
Zorientowanie na klienta;
Gotowość do zdobywania i rozwijania nowych kwalifikacji, łatwość
przyswajania wiedzy.
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz proaktywność.

Oferujemy

Oferujemy:
Bogaty pakiet benefitów ( karta Multisport, karta żywieniowa,
ubezpieczenie na życie i od nieszczęśliwych wypadków, prywatna
opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, program
emerytalny).
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej
korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
Kontakt z klientami biznesowym, liderami na rynku spożywczym.
Możliwość uczenia się od ekspertów w branży.
Bardzo dobrą atmosferę pracy.