Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Staż w dziale sprzedaży

Warszawa

, 4Value Business Consulting

Staż w dziale sprzedaży
Warszawa

Opis stanowiska

4Value Business Consulting to duże doświadczenie na rynku doradztwa i szkoleń zaawansowanych w obszarach rozwojowych, ale także na wszystkich poziomach rynku tj. detalu, dystrybucji i producentów. Bogate doświadczenie i innowacyjność w zarządzaniu naszych konsultantów, połączone z otwartością i elastycznością naszych trenerów wspólnie składają się na synergię rozwiązań biznesowych i programów szkoleniowych, zarówno dla rozwoju personelu, jak i wzrostu wartości firm.

W związku z rozwojem działalności firma 4VALUE poszukuje stażysty do biura w Warszawie.

Oferujemy staż w młodym zespole sprzedażowym. Praca polega na nawiązywaniu kontaktów z klientem biznesowym, wypracowywaniu portfela, umawianiu spotkań oraz sprzedaży usług szkoleniowych i konsultingowych. Staż jest płatny, a stażyści są od początku objęci atrakcyjnym systemem premii.

Do obowiązków należą:
  • nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji z klientami (bezpośrednio oraz telefonicznie),
  • opracowywanie części merytorycznej z zakresu zarządzania i marketingu,
  • tworzenie i obsługa baz danych oraz analiz w MS Excel,

Wymagania

  • status studenta (mile widziani studenci studiów zaocznych),
  • dyspozycyjność w godzinach pracy biura,
  • komunikatywność, otwartość,
  • rzetelność i odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • dobra znajomość komputera (MS Office, Internet, poczta elektroniczna),
  • język angielski lub rosyjski mile widziane

Oferujemy

  • czynny udział w projektach szkoleniowych i konsultingowych,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w otoczeniu trenerów biznesowych,
  • dynamiczne środowisko pracy, możliwość rozwoju do trenera lub konsultanta,
  • wykorzystywanie języków obcych w pracy,
  • rozwój osobisty i możliwość uczestnictwa w profesjonalnych szkoleniach biznesowych,
  • pracę na pół etatu, bądź na cały,
  • grafik ustalany pod zajęcia na uczelni.