Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Oudewater
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Pracownik/ca produkcji w zakładzie mięsnym (Oudewater, NL) BEZ ANGIELSKIEGO, DO PRZYUCZENIA, TAKŻE DLA PAR

Opis działalności firmy

AP GRUPA (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu.  Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych w doborze najodpowiedniejszej kadry.  Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Pracownik/ca produkcji w zakładzie mięsnym (Oudewater, NL) BEZ ANGIELSKIEGO, DO PRZYUCZENIA, TAKŻE DLA PAR
Oudewater

Opis stanowiska

Obecnie prowadzimy nabory do zakładów przetwórstwa mięsa wieprzowego znajdujących się na terenie Holandii. Są to stabilne miejsca pracy w firmach z doskonałą pozycją rynkową.

Lokalizacja zakładu pracy: Oudewater, Holandia

PRACA DO PRZYUCZENIA, NIE WYMAGAJĄCA ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO, RÓWNIEŻ DLA PAR

• Obróbka mięsa wieprzowego przy użyciu noża rzeźnickiego (drobne prace z częściowo przetworzonym mięsem)
• Praca przy taśmie przetwórczej
• Praca w temperaturach dodatnich (około +4/+9 stopni)
• Inne prace fizyczne w zakładzie mięsnym
• PRACA DO PRZYUCZENIA

Wymagania

• Dyspozycyjność oraz chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy

• Tygodniowe wynagrodzenie brutto (przy 40 godzinach pracy) wynosi około 430 Euro + pieniądze wakacyjne i urlopowe. Stawka godzinowa brutto wynosi 10, 49 Euro + pieniądze wakacyjne i urlopowe.
• Możliwość podwyżek
• Stabilne zatrudnienie, holenderską umowa o pracę
• Możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu
• Opieka polskojęzycznego koordynatora
• Stabilne ilości godzin (ok 40 tygodniowo)
• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (zwykłe mieszkania / w pełni wyposażone / internet)
• Bezpłatny transport służbowy w Holandii