Branża

  • Administracja

Lokalizacje

  • Elbląg
    (82-300)

Praca na stanowisku PRACOWNIK BIUROWY

Elbląg

, Partner Serwis Sp. z o.o.

PRACOWNIK BIUROWY
Elbląg

Opis stanowiska

Partner Serwis Sp. z o.o. świadczy najwyższej jakości usługi serwisu przemysłowego i obecnie do swojej siedziby w Elblągu poszukuje osoby na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

 przygotowywanie raportów wskaźników i prac serwisowych,
 prowadzenie harmonogramów,
 wprowadzanie zleceń do systemu CMMS,
 prowadzenie dokumentacji dotyczącej napraw parku maszynowego,
 emitowanie dokumentacji na poziom warsztatu,

Wymagania

WYMAGANIA:
 wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne
 bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
 dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach,
 pozytywne nastawienie do pracy w zespole,
 sumienność i dokładność,

Oferujemy

KANDYDATOM PROPONUJEMY:
 stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
 zatrudnienie na umowę o pracę,
 jednozmianowy system pracy,
 atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne,
 dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,

KONTAKT:
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV z dopiskiem
„PRACOWNIK BIUROWY – ELBLĄG” na adres e-mail.