Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Oborniki
    (64-600)

Praca na stanowisku Pakowaczka /Pracownik ds. pakowania towarów

Oborniki

, KS Service

Pakowaczka /Pracownik ds. pakowania towarów
Oborniki

Opis stanowiska

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.

Aktualnie dla naszego Klienta, bezkonkurencyjnego lidera w branży energetycznej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik ds. Pakowania Towarów /Pakowaczka

Miejsce pracy: Poznań Oborniki
Nr ref : PAK/OB/052015

Zakres obowiązków:
• pakowanie kosmetyków, produktów promocyjnych
• przepakowywanie i kompletowanie zamówień
• dbanie o właściwy standard realizacji dyspozycji

Wymagania

Wymagania:
• mile widziana aktualna książeczka sanepid
• gotowość do podjęcia pracy w systemie II zmianowym
• sumienność, sprawność manualna
• pozytywne nastawienie i chęć do pracy

Oferujemy

Oferujemy:
• w ramach przygotowania do pracy firma zapewnia szkolenie
• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
• możliwość długofalowej współpracy
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez e-mail .