Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Office HR Assistant

Office HR Assistant
Warszawa

Opis stanowiska

  • Zarządzanie budżetem biurowym
  • Zapewnianie ogólnego wsparcia dla odwiedzających, w profesjonalny i przyjazny sposób
  • Zarządzanie zapytaniami pracowników, dotyczącymi kwestii związanych z biurem (np. artykuły papiernicze, sprzęt, podróże)
  • Dbanie o poprawny obieg dokumentów w firmie: umowy, dokumentacje płatności, rejestracja czasu pracy, wakacje, zwolnienia lekarskie
  • Organizowanie imprez, podróży służbowych, wyjść integracyjnych, spotkań pracowników
  • Ścisła współpraca z Działem Finansów
  • Planowanie spotkań z kandydatami i klientami

Wymagania

  • Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku w zakresie administracji lub zarządzania biurem
  • Bardzo dobra znajomość Google Drive i wszystkich programów Microsoft Office: Word, PowerPoint, Outlook i poziom zaawansowany w Excelu
  • Doskonałe umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej w języku angielskim
  • Umiejętności zarządzania czasem, wielozadaniowości
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Ekscytującą pracę w międzynarodowej rozwijającej się firmie
  • Możliwość korzystania na co dzień z języka obcego
  • Miłą, przyjazną atmosferę i owocowe poniedziałki