Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Lakiernik meblowy

Rzeszów

, GRH Polska
15 dni do końca

Lakiernik meblowy
Rzeszów

Opis stanowiska

Twoje obowiązki:

• Szlifowanie, polerowanie i lakierowanie elementów meblowych

Wymagania

Jeśli:

• Potrafisz obsługiwać elektronarzędzia i szlifierki (w tym szlifierkę krawędziową)

Prześlij do nas swoje CV!

Oferujemy

Od pracodawcy otrzymasz:

• Jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku

• Umowę o pracę na pełny etat

• Stabilne zatrudnienie - szukamy osób na dłużej

• Wynagrodzenie w przedziale 2500-3500 zł brutto, zależne od doświadczenia

• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z najprężniej rozwijających się firm meblarskich w Rzeszowie