Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Tajęcina
    (36-002)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży z językiem niemieckim

Tajęcina

, GRH Polska

Specjalista ds. Sprzedaży z językiem niemieckim
Tajęcina

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• Obsługa obecnych klientów firmy i budowanie długotrwałych relacji biznesowych

• Prowadzenie negocjacji handlowych i doradztwo techniczne

• Realizacja planów zespołowych i indywidualnych

Wymagania

Szukamy osoby, która:

•Posiada doświadczenie w sprzedaży

•Zna język niemiecki w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (mile widziana znajomość języka technicznego)

•Posiada prawo jazdy kat. B i jest dyspozycyjna do wyjazdów służbowych do Niemiec min. 1 raz w miesiącu

•Jest dobrze zorganizowana i samodzielna

•Jest nastawiona na realizację celów i osiąganie wysokich wyników sprzedażowych

•Ma pro-klienckie podejście do sprzedaży - łatwo nawiązuje kontakty z klientami i potrafi dobrze zbadać ich potrzeby

Twoim dodatkowym atutem będzie:

•Wykształcenie techniczne i znajomość rysunku technicznego

Jeśli czujesz, że to właśnie Ty jesteś osobą, której szukamy, prześlij do nas swoje CV na: specjalista-ds-sprzedazy.fcsa.qncq@tbapply.pl

Oferujemy

Od pracodawcy otrzymasz:

• Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00

• Umowę o pracę na pełny etat

• Stabilne zatrudnienie - poszukujemy osób, zainteresowanych podjęciem długofalowej współpracy

• Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe

• System prowizyjny, zależny od obrotu

• Premie bonusowe za pozyskanie nowych klientów

• Możliwość rozwoju zawodowego w niewielkiej, rodzinnej firmie

• Możliwość uczestniczenia w ustalaniu planów sprzedażowych