Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Toruń
    (87-100)

Praca na stanowisku OPERATOR PALNIKA GAZOWEGO / PLAZMA

OPERATOR PALNIKA GAZOWEGO / PLAZMA
Toruń

Opis stanowiska

– obsługa automatu do palenia tlenem / plazmą

- opisywanie detali według dostarczonego rozkroju

- monitorowanie procesu palenia – wychwytywanie błędów

- współpraca z technologiem oraz kontrolą jakości

Wymagania

- doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku

- mile widziane doświadczenie w paleniu plazmą

- praca w systemie 3 zmianowym

- podstawowa znajomość rysunku technicznego

- gotowość do szkoleń

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w prestiżowej branży
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
- pakiet socjalny
- możliwość rozwoju zawodowego
- profesjonalne narzędzia pracy