Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Elbląg
    (82-300)

Praca na stanowisku INŻYNIER SERWISU - ELEKTRYK

Elbląg

, Partner Serwis Sp. z o.o.

INŻYNIER SERWISU - ELEKTRYK
Elbląg

Opis stanowiska

Partner Serwis Sp. z o.o. świadczy najwyższej jakości usługi serwisu przemysłowego i obecnie do swojej siedziby w Elblągu poszukuje osoby na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

 rozwiązywanie problemów technicznych związanych z realizacją zobowiązań wynikających
z kontraktów i umów na świadczenie usług serwisowych,
 opracowywanie ofert w zakresie umożliwiającym ustalenie koncepcji rozwiązania, zakresu prac, pracochłonności i terminów realizacji,
 realizowanie projektów elektrycznych,
 realizowanie zakupów serwisowych,
 opracowywanie i merytoryczny nadzór realizacji systemów planowej obsługi technicznej obrabiarek oraz maszyn i urządzeń w zakresie:
- opracowanie zakresów przeglądów okresowych w postaci instrukcji serwisowych,

Wymagania

WYMAGANIA:
 wykształcenie wyższe techniczne o specjalności ELEKTRYK,
 minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
 uprawnienia SEP adekwatne do stanowiska,
 umiejętność projektowania komputerowego,
 umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi,
 wysoka kultura osobista i umiejętność kontaktu z klientem,
 dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach,
 komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
 czynne prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

KANDYDATOM PROPONUJEMY:
 stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
 zatrudnienie na umowę o pracę,
 jednozmianowy system pracy,
 atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne,
 dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,