Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Toruń
    (87-100)

Praca na stanowisku MAGAZYNIER / KOMPLETATOR

MAGAZYNIER / KOMPLETATOR
Toruń

Opis stanowiska

- organizowanie pracy zgodnie z przepisami bhp i przeciwpożarowymi,

- przyjmowanie towarów do magazynu,

- odbiór ilościowy i jakościowy przyjmowanego towaru,

- przechowywanie i składowanie towaru,

- rozładunek samochodów dostawczych z dostarczonym towarem,

- posługiwanie się obowiązującą  dokumentacją magazynową i  instrukcjami normami,

- obsługa systemów informatycznych,

- konserwacja urządzeń i przyrządów magazynowych,

gospodarowanie opakowaniami,

- kompletacja  zleceń i projektów produkcyjnych z powierzonych  materiałów,

- współpraca z   dostawcami  współpracownikami,

- wprowadzanie  ulepszeń w systemie magazynowania,

- znajomość języka angielskiego  w stopniu podstawowym..

Wymagania

-obsługa wózków widłowych i platformowych  z napędem  spalinowym  i elektrycznym,

- obsługi  suwnic  z kabiny i poziomu roboczego,

- obsługi układnic  magazynowych

- uprawnienia podhakowego

Oferujemy

- współpracę z doświadczonymi specjalistami

- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

- pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia

- rozwój zawodowy

- możliwość zdobycia doświadczenia przy projektach międzynarodowych