Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Lektor języka hiszpańskiego - Katowice

Katowice

, Eurowiedza

Lektor języka hiszpańskiego - Katowice
Katowice

Opis stanowiska

Firma Centrum Szkoleniowe Eurowiedza Sp. z o.o. poszukuje nauczycieli języka hiszpańskiego w Katowicach do prowadzenia zajęć na uczelni wyższej:
-fizjoterapia
- wychowanie fizyczne
- bezpieczeństwo wewnętrzne
- turystyka
- zarządzanie

Wymagania

- 3 lata doświadczenia w nauczaniu (osoby dorosłe)

Oferujemy

Osoby spełniające wymagania proszone są o wysyłanie CV.

Wraz z CV prosimy o przesłanie skanu:

dyplomu ukończenia studiów
dyplomu lub certyfikatu potwierdzającego przygotowanie merytoryczne do prowadzenia wymienionych zajęć
dyplomu lub certyfikatu potwierdzającego odbycie szkolenia z nowoczesnych metod nauczania języków obcych

W TYTULE MAILA PROSZĘ WPISAĆ: "Hiszpański/Katowice"

Prosimy o podanie oczekiwanej kwoty brutto za godzinę zajęć.