Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Świecie
    (86-105)

Praca na stanowisku Operator CNC/ tokarz

Opis działalności firmy

PMP Fast Service to profesjonalne centrum obróbcze walców, gównie dla przemysłu papierniczego. Nasza firma jest jedną z niewielu wyspecjalizowanych oferujących kompleksowe usługi zarówno produkcyjne, jak i remontowo-naprawcze. naszą strategiczną usługą jest produkcja  i regeneracja walców. Prudukujemy, regenerujemy i serwisujemy walce, pompy i przekładnie dla przemysłu z branży papierniczej, chemicznej, gumowej, energetycznej i automatycznej, linii galwanicznych i wielu innych firm z całego świata. Posiadamy dwie hale produkcyjne w Świeciu na terenie Zakładów Papierniczych Mondi jak również swoje oddziały na terenie Papierni: International Paper w Kwidzynie oraz Stora Enso w Ostrołęce. nalezymy do grupy kapitałowej PMP Group, daje nam to możliwość nowoczesnego rozwoju technicznego i marketingowego w kraju i poza jego granicami.

Operator CNC/ tokarz
Cała Polska

Opis stanowiska

-    obsługa maszyn konwencjonalnych i sterowanych numerycznie
-    programowanie, obróbka i wykończenie dużych elementów
-    obróbka metalu

Wymagania

-    wykształcenie zawodowe
-    doświadczenie na podobnym stanowisku
-    dokładność i precyzja
-    umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

-    PRACĘ w oddziale W ŚWIECIU n/W

-    pracę w stabilnej firmie
-    atrakcyjne wynagrodzenie uzaleznione od stopnia zaawansowania
-    niezbędne narzędzia potrzebne do realizacji powierzonych zadań
-    możliwość rozwoju zawodowego