Branża

  • Internet / e-commerce / nowe media

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Pozycjoner ze znajomością rynku angielskiego

Wrocław

, Media Force

Opis działalności firmy

Media Force - Agencja SEM/SEO

Pozycjoner ze znajomością rynku angielskiego
Wrocław

Opis stanowiska

Zatrudnimy pozycjonera (White SEO) z doświadczeniem na rynku polskim i angielskim.

Wymagania

Wymagania:
- min. rok doświadczenia w pozycjonowaniu Google na UK (przykłady),
- znajomość popularnych CMS’ów: Joomla, WordPress, Drupal,
- praktyczna wiedza z zakresu optymalizacji kodu stron pod wyszukiwarki,
- znajomość angielskiego,
- umiejętność wyceny
- dobre zdolności komunikacyjne,

Mile widziane:
- znajomość programu Google AdWords,
- HTML/CSS/PHP,
- umiejętności copywriterskie,
- znajomość Google Maps, Google Plus

Oferujemy

- miła atmosfera :D
- dobre zarobki