Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Konin
    (42-240)

Praca na stanowisku AMBASADORKA KLUBU

Konin

, Reklama W Sieci Sp. z o. o.

AMBASADORKA KLUBU
Konin

Opis stanowiska

LOKAL W POZNANIU PODEJMIE WSPÓŁPRACĘ!

Zatrudnimy ambasadorki/ hostessy klubowe!

Osoba zatrudniona na tym stanowisku pracy będzie odpowiadała za utrzymanie dobrego wizerunku firmy, promowanie produktów z menu, utrzymanie stałego i dobrego kontaktu z klientem.

Wymagania

Wymagania:
- zaangażowanie w powierzone obowiązki,
- dyspozycyjność w godzinach nocnych,
- ukończone 18 lat,
- bardzo dobra prezencja.

Oferujemy

Oferujemy:
- bardzo wysokie wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowania - premie uzależnione od wyników pracy,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- przeszkolenie niezbędne do objęcia pracy na tym stanowisku,
- przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym i zgranym zespole.

Prosimy o przesyłanie Cv wraz ze zdjęciem.