Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (41-300)

Praca na stanowisku Operator wózka widłowego

Dąbrowa Górnicza

, Agencja Pracy JOBLAB

Operator wózka widłowego

Opis stanowiska

Obecnie dla jednego z największych zakładów produkcyjnych w Dąbrowie Górniczej poszukujemy osób na stanowisko : Operator wózka widłowego

  • Przewożenie towarów,
  • Ustawianie towarów,
  • Dbałość o dokumentację magazynu,

Wymagania

  • Ważne uprawnienia na wózek widłowy UDT,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana podstawowa umiejętność obsługi komputera,
  • Mile widziana podstawowa wiedza o obsłudze pakietu Microsoft Office,

Oferujemy

Nie czekaj i już teraz wyślij do nas swoje CV! :)

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Pracę w systemie 2 zmianowym 6-14, 14-22,
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą,
  • Wynagrodzenie + premie 3700zł brutto,
  • Świadczenia socjalne,
  • Możliwość nadgodzin płatnych 100%,

  • Wynagrodzenie podstawowe+ premie 3700zł brutto na start,