Branża

  • Administracja

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku HR Praktykant (j. niem.)/Płatna praktyka Poznań

Poznań

, SILVERHAND

HR Praktykant (j. niem.)/Płatna praktyka Poznań
Poznań

Opis stanowiska

SILVERHAND – Agencja Zatrudnienia (certyfikat nr 7822) jest firmą świadczącą usługi HR przede wszystkim o charakterze transgranicznym.

W związku z silnym rozwojem firmy do naszego biura w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko:

HR Praktykant
z językiem niemieckim
(rynek niemiecki i szwajcarski, nie wymagamy doświadczenia)

Nr ref. 2013PRK-1645
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
- Tłumaczenie dokumentacji (m.in. zgłoszeń klientów, dokumentów, skryptów) z j. polskiego na j. niemiecki i odwrotnie.
- Czynne wyszukiwanie klientów biznesowych na rynku polskim oraz
na rynkach zagranicznych
- Marketing Internetowy (redagowanie oraz dodawanie ogłoszeń
o pracę, pozycjonowanie strony internetowej firmy, zarządzanie social media, wyszukiwanie nowych form promocji, dbanie o dobry wizerunek firmy w Internecie
- Weryfikacja napływających aplikacji oraz
administrowanie elektroniczną bazą danych
- Prowadzenie licznych rozmów kwalifikacyjnych z Kandydatami
do pracy za granicą (m.in. weryfikacja poziomu znajomości
j. niemieckiego) – zarówno telefonicznie, jak i bezpośrednio w biurze firmy

Wymagania

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
- Bezkonfliktowość, proaktywność i motywacja
- Chęć dynamicznego rozwoju oraz szybkiego pogłębiania wiedzy z zakresu usług HR

Oferujemy

Oferujemy:
- Praktykę płatną z realną możliwością zatrudnienia
- Elastyczny czas pracy, dostosowany do rozkładu zajęć na uczelni oraz
zajęć poza uczelnią
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Bardzo dobrą atmosferę współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej co najmniej CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Niniejsza oferta skierowana jest do wszystkich osób bez względu na płeć, wiek, pochodzenie etniczne, narodowość, etc.